Haus Sportland - Extreme SE

Két csillagos szálloda Unterpeischlach-ban, mely Lienz városától 16 km-re, Maitrei városkától 7 km-re található az Isel völgyében, 730 méteres magasságban, Kelet-Tirol fenséges hegyeivel körülölelve. A levegő kristálytiszta és a természet érintetlen ebben a nyugodt, barátságos falucskában. A szállodától 100 méterre fut az Isel folyó, mely mellett végig kitűnő minőségű kerékpárút fut. A környék különösen azokra gyakorol mély benyomást, akik a pihenést és rekreációt részesítik előnyben szabadidejük eltöltése közben.

A Haus Sportland 5 szintes barátságos szálloda és egyben sportközpont.

A földszinten található a 120 fő számára kialakított étterem a bárpulttal és egy klubszoba televízióval, játékokkal. Az étterem teraszán ragyogó környezetben ízletes grillételek készíthetők. A nagy füves kertben csoportos programok szervezhetők.

Az alagsorban kapott helyet a disco terem, a másik klubszoba projektorral és egy hangulatos pub. Ezek a helységek nagy létszámú csoportos programok lebonyolítására is alkalmasak.

A szállodai szobák az 1. és 2. szinten helyezkednek el 22 szobával maximum 90 férőhelyet biztosítva. A 13 db 2 ágyas, 5 db 4 ágyas, 4 db 5 ágyas szoba többsége fürdőszobás, a másik része tusolós és külön WC-s. A szobák pótágyazhatók, illetve létszám függvényében variálhatók.

A 3. emeleten található 2 apartman:

A nagy apartman 80 m2. Tágas nappali helyiséggel, konyhával és 3 db 2 ágyas szobával.

A kicsi apartman 35 m2. Tágas konyha-étkezővel és 2 db 2 ágyas szobával.

Az egész házban wi-fi elérhetőség.

A közös helységekben: csocsó, darts és egyéb játékok. Igény szerint buli, karaoke party lebonyolítása.

Ellátás

Reggeli: svédasztalos

Vacsora: 3 fogásos svédasztalos, 2 féle főételt kínálunk

A menü egyeztetése előre a csoportvezetőkkel történik.

A speciális étrendűek számára külön ellátással készülünk igény szerint, de ezt kérjük előre jelezni.

A bárpult reggel és este folyamatosan a vendégek rendelkezésére áll.

Útvonal: Budapest – Unterpeischlach (650 km)

A2 autópálya, Graz – Klagenfurt – Villach.

A Villachi csomópontnál A10 autópálya Salzburg felé, majd a spittali csomópontnál a 100-as autóút Lienz felé.

Lienz városán egyenesen keresztül – a 2. körforgalomnál Matrei felé (jobbra).

Unterpeischlach tábla után jobbra és az elágazásnál újra jobbra.

Sporteszköszök bérlése

A téli időszakban snowboard bérlés a háznál.

A szálloda területén a nyári időszakban rafting és szabadidő sport központ üzemel.

A pályák aljánál mindenhol van kölcsönző és szervíz, ahol jó minőségű felszerelések bérelhetők.

Túravezetés és oktatás

Sí és snowboard oktatás igényelhető folyamatosan a teljes téli szezonban szakképzett magyar oktatóktól, igény szerint minden korosztály számára kezdőtől a haladó szintig.

Speciálisan extrém carving snowboard oktatással is fogalalkozik csapatunk.

Túravezetés és idegenvezetés igény szerint előre egyeztetéssel leköthető.